Spausdinimo menas

Manome, kad kokybė, greitis ir aptarnavimas yra pagrindiniai veiksniai, padedantys palaikyti ilgalaikę partnerystę. Todėl neseniai investavome į technologiją, kuri automatizuoja 20% darbo eigos ir padeda atlikti jūsų projektą apie 30% greičiau.
KOPA istorija

1991 m. balandžio 15 d. Lietuvos nepriklausomybės atgavimo laikotarpiu maža reklamos agentūra, įsikūrusi vieno pastato palėpėje Gedimino g. 13, Kaune, teikė reklamos kūrimo ir gamybos paslaugas. Agentūroje besidalindami vienu stalu ir dviem kėdėmis dirbo tik trys darbuotojai, nuo kurių atkaklaus darbo prasidėjo spaustuvės KOPA istorija...

Tų dienų viena pirmųjų reklamos agentūrų mieste ir šalyje jaunam šalies verslui pradėjo teikti reklamos kūrimo ir gamybos paslaugas: pirmieji mieste pradėjo naudoti profesionalias grafikos programas ir joms pritaikytus „Macintosh“ kompiuterius, reklamos gamybai – naudoti kompiuteriu valdomą aplikacijų paruošimo įrenginį, o bendradarbiaudama su pagrindinėmis Lietuvos spaustuvėmis, savo klientams teikė aukštesnės kokybės paslaugas negu siūlė rinka.

KOPA skaičiais

0
%
Paslaugos po vienu stogu
0
Apdovanojimus gavę leidiniai
0
%
Laiku pristatyti gaminiai
0
Laimingi klientai
0
Patirtis poligrafijoje
0
Darbuotojų skaičius

Apdovanojimai

KOPA komanda

Pasirinkite skyrių: