Knygos minkštais viršeliais

Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais
Knygos minkštais viršeliais

Benefit from our unique printing expertise to faithfully spread your ideas and bring your projects to life.

Softcover books provide cover flexibility, easy grip and distinctive style.

Choose full customization for:

  • printing materials;
  • binding;
  • finishing;

Minimum print run: 500 copies.

Rinkitės galimas opcijas Jūsų projektui.
1/6

Siūta-klijuota brošiūra

Labai tvirtas knygų įrišimo būdas, kuomet lapai po spaudos yra sulankstomi sąsiuviniais, parenkami ir susiuvami siūlais į vadinamą bloką. Vėliau toks blokas tvirtinamas patepus nugarėlę klijais, tuomet, priklausomai nuo įrišimo būdo, viršelis yra prie bloko priklijuojamas tuo pačiu metu, arba atskira operacija kieto įrišimo atveju. Toks įrišimo tipas sąlygoja plokščią atsivertimą ir ilgaamžiškumą. Siūlų spalvą galima rinktis iš labai plačios paletės. 

sewn-binding-KOPA
2/6

Brošiūra atvira nugarėle

Toks įrišimo tipas, kuomet susiųto knygos bloko nugarėlė yra sutvirtinama klijų sluoksniu, o viršeliai  yra priklijuojami prie pirmo ir paskutinio knygos puslapio paliekant nugarėlėje matomą knygos konstrukciją, siūlus. Šis įrišimo tipas pasižymi plačiomis medžiagų pasirinkimo, konstrukcijos variacijų galimybėmis bei itin  plokščiu atsivertimu. Siūlų spalvą galima rinktis iš plačios spalvų paletės.

Open-spine-softcover-kopa
3/6

Frezuota-klijuota brošūra

Įrišimo tipas, kuomet lapai po spaudos yra sulankstomi ir parenkami į bloką. Taip parinktų blokų nugarėlės klijavimo mašinoje frezuojamos, popieriaus plaušas pašiaušiamas tam, kad padidėtų popieriaus sukibimas su klijais, ir brošiūra sujungiama su storesnio popieriaus viršeliu. 

Perfect binding KOPA
4/6

Segta brošiūra

Toks įrišimo tipas, kuomet popieriaus lapai yra sulenkiami ir susegami per vidurį (dažniausiai) dvejomis kabėmis. Šis ekonomiškas, tačiau tvirtas, įrišimo tipas pasižymi plokščiu atsivertimu. 

Saddle stiching brochure
5/6

Įrišimas spirale

Įrišimo tipas, kuomet dviguba spiralė yra praveriama pro parinkto bloko krašte iškirstas skyles ir užspaudžiama. Toks įrišimo tipas sąlygoja itin geras, 360 laipsnių atsivertimo galimybes. Spiralės spalvą galima rinktis iš plačios spalvų paletės. 

Wire-O binding KOPA
6/6

Ota binding

Informacija ruošiama

Ota binding in KOPA
1/9

Folijavimas

Tai apdailos būdas, kuomet tam tikri elementai popieriaus paviršiuje yra dalinai padengiami folija suteikiant gaminiui pridėtinės vertės. Folija gali būti skaidri bei spalvota: blizgi ir matinė. Dar didesniam efektui pasiekti folijavimas gali būti kombinuojamas su kitais dekoravimo elementais, pavyzdžiui, įspaudimu.

Hot foil stamping KOPA
2/9

Dalinis UV lakavimas

Tai leidinių dekoravimo būdas, kuomet skaidrus, blizgus lakas yra padengiamas tik tam tikrose popieriaus paviršiaus ar atspaudo vietose, norint pabrėžti kai kuriuos elementus, sustiprinti kontrastą. 

spot UV varnishing KOPA
3/9

Šilkografija

Šilkografija tai spaudos būdas, kuomet vienos spalvos dažas yra atspaudžiamas plokščiame paviršiuje. Didžiausias tokio apdailos proceso privalumas yra spauda and daugybės skirtingų paviršių, tokių kaip faktūriniai, dekoratyviniai popieriai bei neįgeriančios medžiagos.

Silkscreen printing
4/9

Kongrevas

Tai tam tikro dizaino elemento iškėlimas sukuriant reljefą popieriaus paviršiuje. Pirmoje lapo pusėje matomas iškėlimas, o kitoje pusėje - įspaudimas. Galimas ir atvirkščias kongrevas, kuomet pirmoje lapo pusėje matomas įspaudimas, tačiau antroje - iškėlimas.

Embossing printing house KOPA
5/9

Įspaudas

Įspaudas tai tam tikro elemento formos įspaudimas didelės gramatūros popieriuje ar kitoje medžiagoje. Toks apdailos būdas gali būti atliekamas norint sukurti aukščių skirtumus popieriaus paviršiuje arba kartu su pasirinktos spalvos folija, norint sukurti dar didesnį įspūdį. Naudojamas kieto įrišimo knygoms bei brošiūroms atvira nugarėle.

Dry joy open spine photography album printed by KOPA printing
6/9

Laminavimas

Apdailos būdas, kuomet visas popieriaus paviršius yra padengiamas skaidria plėvele tam, kad gaminys būtų apsaugotas nuo nusitrynimo bei aplinkos poveikio. Laminatas gali būti blizgus, matinis, atsparus įbrėžimams matinis, „soft touch“ ir kita.

Laminate
7/9

Kraštų folijavimas

Galima dengti folija vieną, du arba visus tris knygos bloko kraštus. Folija suteikia vidiniams knygos puslapiams papildomos apsaugos nuo dulkių, saulės ir kitų aplinkos veiksnių, taip pat gali būti išskirtinis dizaino elementas unikaliems aukštos vertės leidiniams. 

Edge gilding KOPA
8/9

Kraštų dažymas

Galima dažyti vieną, du arba visus tris bloko kraštus. Knygos bloko kraštas gali būti dažomas viena spalva arba išgaunant pageidaujamą grafinį vaizdą.

Edge-coloring-finishing-options-printing
9/9

Apvalinti kampai

Kampų apvalinimas tai apdailos būdas tinkantis brošiūroms ir knygoms, kurios yra nuolat pakartotinai vartomos ir dėvimos, pavyzdžiui darbo, užrašų knygos.

Rounded corners KOPA
1/5

Super viršelis

Tai papildoma viršelio apsauga, nuimamas aplenkiamas viršelis, kuris prie knygos tvirtinasi atvartais.

Dust-jacket-softcover-KOPA
2/5

Atvartai

Atvartai tai viršelio arba super viršelio dalis, kuri užlenkiama į knygos vidų. Atvarte gali būti spausdinama autoriaus biografija, ISBN, knygos santrauka, leidyklos, spaustuvės pavadinimas ir kita techninė informacija. Taip pat atvartai suteikia knygos konstrukcijai ilgaamžiškumo bei tvirtumo, apsaugo leidinį nuo dėvėjimosi. Atvartai taip pat gali būti ir vidiniuose knygos puslapiuose.

Cover with flaps KOPA
3/5

Spalvoti siūlai

Siūlai siūtai - klijuotai brošiūrai, brošiūrai atvira nugarėle arba kieto įrišimo knygai gali būti pasirenkami iš daugybės turinį ar dizainą papildančių spalvų.

Colored threads KOPA
4/5

Spalvota viela

Spiralės viela spiralinio įrišimo brošiūroms gali būti pasirenkama iš kelių spalvų.

Colored wire
5/5

Įvairūs intarpai

Informacija ruošiama

Inserts in softcover

Tell us about your printing project

Our team is happy to answer to all your printing project questions. Schedule a quick e-meeting or fill out the form and we will get in touch with you in 8 business hours.